Ga naar hoofdinhoud

Compacte motorreductor

SPN (vertegenwoordigd door VHE Industrial Automation) breidt het spectrum stan-daard aandrijvingen uit met de serie E2, die wordt ge-kenmerkt door de compacte, eenvoudige en robuuste bouw. De ‘E’ in de naam staat voor Economy. Net zoals in de vorige serie E1 kan een geringe speling (slechts 10′ (eentraps) of 15′ (twee-traps)) worden gerealiseerd.

De aandrijving is verkrijgbaar in vier maten, E22 tot E25. Het koppel gaat, afhankelijk van de grootte, tot 225 Nm. Per grootte zijn 13 verhoudingen tussen i=4 (eentraps) en i= 100 (tweetraps) mogelijk. Een ander kenmerk is de maximale flexibiliteit. Het doel bij deze nieuwe ontwikkeling was om het spectrum uit te breiden met veelzijdig toepasbare standaard componenten.

SPN voorziet voor de compacte, heavy-duty planetaire tandwielkasten toepassing in de gereedschaps-, algemene machine- en installatiebouw. De standaard flensmaten voor aandrijving en uitgang zijn compatibel met de gangbare flensafmetingen op de markt. SPN maakt echter ook klantspeci-fieke uitgangvarianten en speciale maten en uivoeringen.

x
Mis niet langer het laatste nieuws

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven